SLUŽBYVODA

Koupelny – bytová jádra

Většina lidí v Čechách bydlí v panelových domech. V posledních letech dochází k jejich modernizaci díky zateplovacím systémům, výměnám starých oken na úsporná plastová a dalším úpravám. V interiérech těchto bytů převládala bytová jádra z umakartu a podobných nevhodných materiálů. My nabízíme celkovou rekonstrukci koupelny či celého bytového jádra, které učiní z vašeho bytu oázu klidu a perfektní relaxace v nové moderní koupelně.

Zařídíme vám koupelnu podle vašich představ

Provádíme rekonstrukce koupelen nejen v panelácích, ale i ve starých domech. Nabízíme stavbu koupelny i v novostavbách, ať už se jedná o rodinný dům, penzion či jiný objekt. Po vzájemné dohodě pro vás vybereme i vhodné vybavení. Rekonstrukci stávající koupelny či stavbu nové koupelny provedeme na klíč.

Jaký je postup při rekonstrukci

Provedení na klíč znamená, že provedeme veškeré práce počínaje bouráním a odvozem stavební sutě a zbytků potrubí, armatur či staré sanitární techniky. Dále provedeme veškeré řemeslné práce, počínaje zednickými, dále obkladačskými, instalatérskými, lektrikářskými, včetně instalace a zprovoznění všech spotřebičů, nové sanitární techniky, vodovodních baterií apd. Samozřejmostí je závěrečný úklid, po kterém teprve následuje předání hotového díla.

Přestavba panelákového bytu

Při přestavbě panelákového bytu nabízíme pouze výměnu bytového jádra nebo posunutí nenosné příčky, případně i razantnější rekonstrukci. Při dispozičních úpravách dbáme na to, aby nebyla narušena statika panelového domu ani jeho částí. Kvalitním stavebním materiálem je osvědčené ytongové tvárnice, které zaručují pevnost a dobrou izolaci koupelny od ostatního interiéru.